Klaidas, melagingą ar netikslią informaciją atskleidžiame 25% atvėjų

Ką mes darome?

Profesionalios duomenų tikrinimo paslaugos

Mes padedame klientams ir kandidatams gauti dokumentus, susisiekti su reikiamais šaltiniais bei atlikti paiešką duomenų bazėse.Dažniausiai tikriname kandidatus į darbą, tačiau taip pat galime atlikti ir įmonės valdybos narių, tiekėjų ar partnerių duomenų patikrą. Poreikiai gali būti skirtingi, bet tikslas visada tas pats.

Tai, ko mes ieškome, ir kur to ieškome, priklauso nuo to, kokios informacijos klientui reikia teisingam sprendimui priimti. Be duomenų patikros galime padėti ir norintiems savarankiškai užsiimti šiuo procesu. Mes neslepiame to, ką darome, ir kaip tai darome. Tiesiog klauskite.

Žinių bazė

Kas mes esame

Meditor – tai daugiau nei paprastas duomenų patikros paslaugų tiekėjas.

Kadangi nesame privatūs tyrėjai ar apsaugos įmonė, remiamės kitokiu požiūriu – mes neįtarinėjame kandidatų ir nemanome, kad jie kelia grėsmę įmonei. Atvirkščiai, mes padedame kandidatams patvirtinti jų pateikiamus duomenis. Mes niekada netikriname duomenų be kandidato sutikimo, esame nešališki ir niekada neteikiame neetiškų, nelegalių ar nebūtinų paslaugų. Be to, skatiname visus savo klientus tikrinti tik tai, kas yra svarbu.

Dauguma mūsų konkurentų informacijos tikrinimą siūlo kaip papildomą paslaugą. Tuo tarpu mums tai – vienintelis prioritetas. Tai leidžia mums pilnai susikoncentruoti ties informacijos tikrinimu ir padeda užtikrinti paslaugų greitį ir tikslumą bei rezultatų nuoseklumą.

Susisiekite su mumis

Paskambinkite mums dabar arba atsiųskite mums savo klausimus el. paštu

Susisiekti

Kontaktai

Meditor Baltic UAB
+370 618 88507
[email protected]