Partneriai


Meditor dirba internetinėje sistemoje VeriFind, sukurtoje IT įmonės BlueCask. Įmonė gali kurti visų tipų sistemas bei įrankius ir pritaikyti juos užsakovo poreikiams. BlueCask telkia dėmesį į paprastumą bei praktiškumą.

 


Meditor nėra privatus tyrėjas ir nesiima įprastai privačių seklių ar saugumo bendrovių vykdomų užsakymų. Tačiau kartais nutinka, kad mes gauname tokių užsakymų ir tuomet perduodame juos vienam populiariausių privačių seklių Finn Abrahamsen. Turint omenyje jo ilgą karjerą policijoje ir kelis apdovanojimus už skaidrumą bei komunikaciją, natūralu kreiptis į FAPE kai reikia gauti daugiau informacijos. Apsilankykite www.fape.no.

 


Recruitment Manager tai atnaujinta, draugiška vartotojui programinė įranga, skirta darbuotojų atrankoms. Daugelis stambių Norvegijos įmonių kasdien naudojasi šia sistema. Tai yra internetinė sistema, veikianti su Mac, PC produktais, išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais. Ji taip pat sujungta su kitais išoriniais partneriais, teikiančiais susijusias paslaugas, tarp jų ir su VeriFind. Ja galima naudotis 22 kalbomis. Apsilankykite www.recruitmentmanager.no.

 


WebCruiter yra lyderiaujantis atrankų sprendimų tiekėjas, turintis daugiau nei 1000 gerai žinomų klientų iš įvairių verslo sričių. Šią sistemą naudoja daugiau nei 65 000 klientų daugiau nei 50-yje valstybių. Webcruiter yra debesijos sistema, naudojanti šiuo metu populiariausius vystymo metodus bei duomenų bazes siekiant užtikrinti klientams greitus, patikimus bei į ateitį orientuotus sprendimus. WebCruiter gali būti susietas su išoriniais šaltiniais, tarp jų ir VeriFind. Apsilankykite www.webcruiter.com.