VeriFind

VeriFind – tai internetinė sistema, leidžianti tvarkyti su duomenų patikra susijusius procesus. Jos dėka vartotojas gali stebėti procesą nuo pradžios iki pabaigos, matyti atnaujinimus, rezultatus bei ataskaitas. Visa tai yra pasiekiama bet kuriuo metu, tereikia prisijungti prie sistemos. VeriFind taip pat gali būti integruota į įmonės personalo valdymo sistemas.

PRIVALUMAI

  • specialiai duomenų patikrai sukurtas įrankis
  • supaprastinta užsakymo ir sutikimo gavimo procedūra
  • automatiniai pranešimai klientui, kandidatui bei duomenų tikrintojui
  • lengvai pasiekiami ir saugiai laikomi dokumentai bei rezultatai

SAUGUMAS

VeriFind yra patalpinta Microsoft Cloud saugykloje Azure ir remiasi SSL-technologija. Tai garantuoja šifruotą duomenų persiuntimą.

Dokumentai, patalpinti į VeriFind, yra laikomi saugiai ir juos atsisiųsti gali tik paskyros vartotojai ir duomenų tikrinimo specialistai. Duomenų parsisiuntimui yra suteikiama laikina prieiga ir SSL.

Sistema apsaugota slaptažodžiu. Visi slaptažodžiai yra šifruojami. Vartotojai neturi priėjimo prie kitų vartotojų informacijos bei užsakymų.

INTEGRAVIMAS

Meditor veikia internetinėje sistemoje VeriFind, todėl mūsų klientai ir darbuotojai turi galimybę lengvai bendrauti. VeriFind gali būti integruotas į jūsų žmogiškųjų išteklių valdymo sistemą. Apačioje matote sąrašą sistemų, į kurias gali būti integruotas VeriFind. Nerandate sistemos, kurią naudojate? Susiekite su paslaugos tiekėju ir pasiteiraukite jo dėl tokios galimybės.

Logo VeriFind

 

 

Aplankykite www.verifind.no