Apie mus

Meditor – tai daugiau nei paprastas duomenų patikros paslaugų tiekėjas. Kadangi nesame privatūs tyrėjai ar apsaugos įmonė, remiamės kitokiu požiūriu – mes neįtarinėjame kandidatų ir nemanome, kad jie kelia grėsmę įmonei. Atvirkščiai, mes padedame kandidatams patvirtinti jų pateikiamus duomenis.

Mes niekada netikriname duomenų be kandidato sutikimo, esame nešališki ir niekada neteikiame neetiškų, nelegalių ar nebūtinų paslaugų. Be to, skatiname visus savo klientus tikrinti tik tai, kas yra svarbu.

Dauguma mūsų konkurentų informacijos tikrinimą siūlo kaip papildomą paslaugą. Tuo tarpu mums tai – vienintelis prioritetas. Tai leidžia mums pilnai susikoncentruoti ties informacijos tikrinimu ir padeda užtikrinti paslaugų greitį ir tikslumą bei rezultatų nuoseklumą.

Meditor visame pasaulyje

Būdami nepriklausomi tiekėjai mes ne patys kuriame informaciją, o įvertiname kitų sukurtą ir išduotą informaciją. Su kandidatu nepalaikome jokių kitų ryšių, nesusijusių su informacijos patvirtinimu. Tokiu būdu išliekame nešališki ir išvengiame interesų konflikto.

Galbūt Meditor ir nėra didžiausias pasaulyje duomenų tikrinimo paslaugų tiekėjas, tačiau mes esame be paliovos auganti įmonė. Be to, mūsų atsidavusių darbuotojų bei patikimų konsultantų tinklas nuolat didėja, tad mūsų galimybės yra neribotos. Globali mąstysena suteikia mums vietinių žinių, kurios skatina daugelį tarptautinių korporacijų kreiptis į mus. Kad ir kur jos įsikūrusios ar teikia savo paslaugas – mes esame pasiruošę jas sekti.

Norite sužinoti daugiau? Susipažinkite su mūsų komanda arba atsisiųskite lentelę su informacija apie mus.