Apie mus

Meditor – profesionali duomenų patikros paslaugų tiekėja. Nesame privačių seklių ar apsaugos įmonė, ieškanti prie ko prikibti. Tikime, kad mūsų tikslas – padėti kandidatams patvirtinti jų pateikiamus duomenis ir gauti norimą darbą.

Mes niekada netikriname duomenų be kandidato sutikimo, esame nešališki ir niekada neteikiame neetiškų, nelegalių ar nebūtinų paslaugų. Be to, skatiname visus savo klientus tikrinti tik tai, kas yra svarbu.

Dauguma mūsų konkurentų informacijos tikrinimą siūlo kaip papildomą paslaugą. Tuo tarpu mums tai – vienintelis prioritetas. Tai leidžia mums pilnai susikoncentruoti ties informacijos tikrinimu ir padeda užtikrinti paslaugų greitį ir tikslumą bei rezultatų nuoseklumą.

Būdami nepriklausomi mes nekuriame informacijos, o tik surenkame ir įvertiname kitų pateiktą informaciją. Siekiame būti visiškai nešališki, todėl su kandidatu nepalaikome jokių ryšių, nesusijusių su informacijos patvirtinimu.

Meditor nėra didelė bendrovė, tačiau po truputį augame: mūsų atsidavusių darbuotojų bei patikimų konsultantų tinklas nuolat didėja, esame sukaupę nemenką tarptautinę patirtį – tad šiuolaikinių technologijų pagalba mūsų galimybės yra neribotos.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 618 88507

Kontaktai

Meditor Baltic UAB
+370 618 88507
[email protected]