Žinių bazė /

Ką aš galiu patikrinti

Viskas gali būti patikrinta. Bet tai nereiškia, kad toks pasirinkimas būtų geriausias. Norėdami išlaikyti kandidatus, darbuotojus, klientus ir partnerius laimingus, tikrinkite tik tai, kas SVARBU.

Į duomenų patikrą gali būti įtraukta:

Turinys Labai dažnai Dažnai Retai
Asmens tapatybė x
Išsilavinimas x
Darbo patirtis x
Sertifikatai / profesinė kvalifikacija x
Kreditingumas / bankrotas x
Rekomendacijų patikra x
Oficialios licencijos / leidimai x
Verslo interesai ir sąsajos x
Žiniasklaidos apžvalga x
Gyvenamosios vietos adresas x
Kalbos testas x
Bankrotas x
Kriminaliniai įrašai x
Civiliniai ieškiniai x
Leidimas dirbti / Viza x
Rekomendacijų kontrolė x
Tarptautiniai nusikaltimai x

SVARBU: Tai, kas legalu vienoje šalyje, gali būti draudžiama kitoje; skirtingose valstybėse gali būti prieinami skirtingi patikros metodai. Ne visos mūsų teikiamos paslaugos vienodai lengvai įgyvendinamos visose šalyse. Kai kurie šaltiniai reikalauja atskiro mokesčio informacijos patvirtinimui gauti. Norėdami sužinoti daugiau – kreipkitės į mus.

Kai kas užsako vienodas patikras visiems kandidatams nepriklausomai nuo pozicijos, kurią jie ruošiasi užimti, o kai kas, atvirkščiai, užsako skirtingas patikras skirtingiems kandidatams priklausomai nuo pozicijos, į kurią šie pretenduoja. Antruoju atveju patikra yra daug tikslingesnė, tačiau abu variantai turi savų privalumų ar trūkumų.

Iššūkiai, kliūtys ir apribojimai, susiję su duomenų patikra, reikalauja iš kliento svarbių sprendimų. Patarsime, kas tinkama jums. Daugiau informacijos rasite Paslaugose.