Žinių bazė /

Ką aš galiu patikrinti

Viskas gali būti patikrinta. Bet tai nereiškia, kad toks pasirinkimas būtų geriausias. Norėdami išlaikyti kandidatus, darbuotojus, klientus ir partnerius laimingus, tikrinkite tik tai, kas SVARBU.

Į duomenų patikrą gali būti įtraukta:

Turinys Labai dažnai Dažnai Retai
Asmenybės tapatumas x
Išsilavinimas x
Darbinė patirtis x
Sertifikatai / profesinė kvalifikacija x
Kreditingumas / bankrotas x
Rekomendacijų patikra x
Oficialios licencijos / leidimai x
Verslo interesai x
Internetinių šaltinių apžvalga x
Gyvenamasis adresas x
Narkotinių medžiagų vartojimo tyrimas x
Kalbos testas x
Bankrotas x
Kriminaliniai įrašai x
Civiliniai ieškiniai x
Alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimo tyrimas x
Internetinių šaltinių apžvalga x
Leidimas dirbti / Viza x
Rekomendacijų kontrolė x
Tarptautiniai nusikaltimai x

Prisiminkite, kad gali atsirasti geografinių skirtumų. Tai, kas legalu vienoje šalyje, gali būti draudžiama kitoje, skirtingose valstybėse gali būti prieinami skirtingi patikros metodai. Ne visos mūsų teikiamos paslaugos vienodai lengvai įgyvendinamos visose šalyse. Kai kurie šaltiniai reikalauja atskiro mokesčio informacijos patvirtinimui gauti. Norėdami sužinoti daugiau – kreipkitės į mus.

Kai kas užsako vienodas patikras visiems kandidatams nepriklausomai nuo pozicijos, kurią jie ruošiasi užimti, o kai kas, atvirkščiai, užsako skirtingas patikras skirtingiems kandidatams priklausomai nuo pozicijos, į kurią šie pretenduoja. Antruoju atveju patikra yra daug tikslingesnė, tačiau abu variantai turi ir privalumų, ir trūkumų.

Iššūkiai, kliūtys ir apribojimai, susiję su duomenų patikra, reikalauja iš kliento svarbių sprendimų. Patarsime, kas tinkama jums. Daugiau informacijos rasite Paslaugose.