Žinių bazė /

Privatumo politika

Kas yra asmens duomenų apsauga? Paprastai kalbant, tai įstatymas, reguliuojantis teisę į privatumą ir teisę nuspręsti, kaip tvarkyti savo asmeninius duomenis.

Duomenų patikra šio įstatymo nepažeidžia. Tačiau svarbu turėti omenyje privatumo apribojimus planuojant ir atliekant duomenų patikrą ar kitus procesus, kurie susiję su žmogaus asmenine informacija.

Jūs turite išskirtinę teisę: galite reikalauti prieigos, pataisymo ar surinktų duomenų sunaikinimo, ir šių jūsų norų bei draudimų turi būti paisoma. Procesas pirmiausiai turėtų užtikrinti jūsų teises, o taip pat apsaugoti jūsų informaciją nuo išplatinimo ar vagystės.

Verslas turi ne tik laikytis įstatymų, bet taip pat sukurti ir savo taisykles, reguliuojančias atliekamą veiklą.

Meditor ir privatumas

Meditor įsipareigoja saugoti savo klientų bei kandidatų privatumą bei tvarkyti visą asmeninę informaciją apie juos sąžiningais būdais. Visa informacija yra laikoma saugiai ir konfidencialiai. Ji nebus perduota ar pasiekiama kitiems be išankstinio leidimo.

Saugus duomenų laikymas atitinka mūsų klientų, kandidatų bei verslo partnerių lūkesčius ir padeda suformuoti pasitikėjimu pagrįstą bendradarbiavimą. Mes laikomės įstatymų nepriklausomai nuo kandidato tautybės ar darbo vietos.

Kontaktai

Meditor Baltic UAB
+370 618 88507
[email protected]