Žinių bazė /

Kodėl reikia tikrinti

Gyvenime neretai susiduriame su būtinybe tikrinti informaciją: pateikiame amžių įrodantį dokumentą pirkdami alkoholį, tikriname maisto galiojimo datą, skaitome vertę įrodančius dokumentus pirkdami nekilnojamą turtą, įsigydami automobilį išstudijuojame jo eksploatacijos istoriją.

Tai darome, nes iš patirties žinome, kad žinoti yra gerai. O tam, kad sužinotume, iš pradžių reikia patikrinti. Tik taip mes galime priimti faktais, o ne nuojauta grįstus sprendimus. Žinojimas visada geriau už spėliojimą.

Lygiai taip pat svarbu yra tikrinti faktus įdarbinimo proceso metu. Gyvenimo aprašymas yra ne kas kita, kaip kandidato istorijos versija ir ji turi būti palyginta su patikimų šaltinių informacija. Ne todėl, kad kažkas įtaria kandidatą meluojant, o todėl, kad taip bus dokumentuojami faktai.

Teisingai naudojama duomenų patikra patenkina kliento teisinius reikalavimus, padeda užtikrinti patikimą įdarbinimo procesą ir įmonės standartų laikymąsi, ir tuo pačiu – sutaupyti laiko ir pinigų.

Dar vienas privalumas – informacijos patikra padeda sumažinti riziką ir užtikrinti įmonės saugumą. Tikrindami duomenis, galite užkirsti kelią netinkamų kandidatų įdarbinimui, o tai reiškia, kad jie negali pakenkti jūsų įmonės veiklai, reputacijai ir saugumui.

Ir svarbiausia, – tai vienintelis būdas teisingai įvertinti kandidatą.

Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite Privalumai.

Kontaktai

Meditor Baltic UAB
+370 618 88507
[email protected]